FoRuM O PALMAMA

SVE O UZGAJANJU PALMI NA JEDNOM MESTU ;)

PrijemRegistruj sePristupi
SPONZOR FORUMA
berzabiljaka.rs
Zadnje teme
» Howea ?
Sub Apr 08, 2017 6:44 pm od Deameus

» sadnja palmi
Čet Sep 22, 2016 10:25 am od nzivanovic

» Prodaja semena i sadnica palmi
Pet Nov 13, 2015 10:50 pm od AlekLO

» Isklijavanje/sejanje semena
Pon Okt 26, 2015 10:04 pm od nzivanovic

» Nudim - trazim
Pet Sep 04, 2015 9:59 am od nzivanovic

» Poklanjam/menjam seme vise vrsta palmi
Ned Jul 12, 2015 1:56 pm od Filip

» Presadjivanje palmi
Uto Jun 09, 2015 1:26 am od amel

» cycas
Sre Jan 28, 2015 10:31 pm od Filip

» Sabal minor
Sub Nov 01, 2014 3:13 pm od janci

facebook ;)
Potražite nas na fejsu pod istim imenom i lajkujte ili se prudružite istoimenoj grupi "Palma.forumotion - Forum o palmama" ---------- www.facebook.com/palma.forumotion

Delite | 

Prodaja palmi

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Stef-bg

PočaljiNaslov: Prodaja palmi   Pet Feb 28, 2014 6:32 am

Otvaram ovu temu da pomognem clanovima koji bi kupili neku palmicu jer sam nasao stvarno super prodavca. Naravno uz njegovu dozvolu.

Kupio sam preko neta 3 trachycarpus fortunei od coveka i prezadovoljan sam i komunikacijom, palmicama, i nacinom dostave.

Sad mi je zao sto nisam slikao kako su stigle da docaram jer sam brze bolje otvorio kutiju Smile

Evo mog iskustva. Narucio sam ih preko interneta i moram priznati da sam bio malo uplasen da ce stici slomljene. Prodavac je preduzeo sve moguce mere da ih zastiti. Stigle su u kartonskoj kutiji, sama saksija je na dnu bila ubacena u kesu i jako dobro zalepljena selotejpom sa gornje strane tako da zemlja ne izlazi iz saksije. Lisce je imalo dosta prostora tako da se nije slomio ni jedan list.

Inace prodavac je bio bas ljubazan pa sam i time odusevljen. Zvao me je telefonom i objasnio mi sta i kako njima prija i insistirao da ga slobodno pozovem u buducnosti ukoliko imam nekih pitanja. Nazvao sam ga naravno sa par pitanja koje sam imao i odvojio je vreme da mi odgovori na sve. Rekao mi je i kad ih je prihranjivao jer je to bilo jedno od pitanja da bih znao da ih ne sprzim ja sa novom prihranom.

Iz price sam saznao da ih isklijava iz semena, ima plastenike koje zimi greje i ima dosta sadnica:

Trachycarpus fortunei
Sabal minor
Phoenix canariensis
Phoenix dactylifera
Washingtonia robusta
Washingtonia filibusta
Washingtonia filifera
Chamaerops humilis

Ima i dosta semenki koje se mogu kupiti od njega ali to mozete pogledati na njegovom profilu: http://www.svetbiljaka.com/Prodaja/art=12023.html

Nadam se da sam pomogao da nadjete prodavca ukoliko zelite da kupite neku od ovih palmica, ja sam prezadovoljan i eto moje preporuke. Cene su kao sto mozete videti vise nego na mestu. Ocene prodavca mozete takodje videti na sajtu. Trenutno 163 zadovoljna kupca i 0 nezadovoljnih.
Nazad na vrh Ići dole
Stef-bg

PočaljiNaslov: Re: Prodaja palmi   Sub Mar 01, 2014 11:31 am

Danas sam dobio i trecu palmicu koju sam naknadno narucio i slikao da pokazem koliko se prodavac potrudio da stigne ziva i zdrava.

Evo slika:

Nazad na vrh Ići dole

Prodaja palmi
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FoRuM O PALMAMA :: Palme :: Mali oglasi-
Skoči na: